PRO MALÝ ZÁJEM VEŘEJNOSTI JE PROMÍTÁNÍ 3.5.2018 ZRUŠENO A PŘESUNUTO NA JINÝ TERMÍN

I nás překvapil malý zájem o premiéru tohoto zajímavého dokumentu. Věříme, že je to způsobené zejména špatným načasováním, kdy termín spadá právě do prodlouženého víkendu. Omlouváme se všem, kteří si již zakoupili vstupenku a slibujeme, že na podzim bude promítání v lepším čase. Nezahálíme a už teď chystáme i nějaké překvapení. Prosíme Vás o zachování přízně. Bude na co se těšit. Sledujte naše stránky. Nový termín promítání již brzy zveřejníme.

Moravská premiéra filmu MEDZI NAMI a beseda s autorkou


Kontroverzní film z bratislavské porodnice v moravské premiéře

Film s dokumentárními prvky Zuzany Límové MEDZI NAMI z prostředí velké bratislavské porodnice vzbudil na Slovensku velké emoce a otevřel diskuzi nad stavem slovenského porodnictví. Ve čtvrtek 3. 5. jej osobně představí autorka v moravské premiéře v 18. hodin v Sále B. Bakaly v Brně.


Film vzbudil na Slovensku obrovské emoce a otevřel diskuzi nad stavem slovenského porodnictví. I přes značnou snahu zabránit zveřejnění a šíření dokumentu, se filmu daří stále více a více otevírat otázku, zda je způsob rození dětí v našich krajinách skutečně tím nejlepším, co nám může současné zdravotnictví nabídnout. Podobné zamyšlení je stále aktuální i v našich českých podmínkách.

Premiéra 3. 5. 2018 je součástí doprovodných aktivit v rámci oslav Světového dne těhotenství 7. 5. 2018 
Den po premiéře pokračují oslavy sérií přednášek pro rodiče i odborníky s mezinárodní účastí.

Kdy a kde:

3. května v 18:00 hod v Sále Břetislava Bakaly v Brně

Vstupenky:

Cena v předprodeji: 95,- Kč   
Cena na místě (v případě volné kapacity): 145,- Kč


Partneři

Den těhotenství
Jana Klaclová - +420 774 115 319
E-mail: info@dentehotenstvi.cz

Přihlašte se k odběru novinek o akci: