Tváře 7. května 2018 v parku Olympia

Vlasta Korec

Vlasta je moderátorem pražského Rádia Impuls a TV Prima. 
Narodil se v Třebíči. Vystudoval ostravskou konzervatoř a později brněnskou JAMU, ateliér muzikálového herectví. 
Kromě moderování v rádiu a televizi dnes také účinkuje v HDK v inscenacích Anděl s ďáblem v těle, Klec bláznů a Viktor - Viktorie.
Jeho velkou vášní jsou terénní auta.
Je to dvojnásobný tatínek dcerky Magdalenky a syna Vlastimila.podporuje nás Pavel Liška

Jeho hlas a pozvánku na festival můžete slyšet v upoutávce v rádiích. Jsme rádi, že podporuje náš Světový den těhotenství a tím i humanizaci našeho porodnictví. I když na našem festivalu nebude osobně, netají se i se svou ženou Bárou Polákovou kladným vztahem k přirozenému přístupu k těhotenství a porodu. Moc mu děkujeme za jeho vyslovenou podporu.

Václav Lebeda alias VOXEL

Zpěvák a multiinstrumentalista. Účastnil se soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde jak sám říká, naštěstí neuspěl. Přelomem jeho kariéry byl hit „V síti“, jež otextoval Xindl X. V roce 2013 se stal na hudebních cenách Očka objevem roku a v roce 2014 Hvězdou internetu v anketě Český Slavík Mattoni. V současnosti se věnuje vlastní tvorbě. Se svou ženou Marii vychovávají dva syny. 

 

Buty

Buty je česká funky-jazz-rocková populární hudební skupina, původně z Ostravy, která vznikla v roce 1986 ze skupin U238 a B komplex. Zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. V roce 2007 získala skupina Českého lva za nejlepší hudbu. Jejich hity Nad stádem koní, Mám jednu ruku dlouhou nebo František znají snad všichni a my se těšíme, až si na festivalu všichni společně zazpíváme....

The Tap Tap

Nevšední kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Jsme moc rádi, že jsou součástí našeho festivalu.

Modrý cimbal a kapela

Zpěvák a cimbalista Roman Veverka, autor hudby, písní a aranží ve své interpretaci přináší osobité spojení lidského hlasu a cimbálu. Jeho pěvecký projev spolu s novým způsobem snímání zvuku cimbálu odhaluje další možnosti tohoto kouzelného nástroje. Známé je jeho hudební spojení s Bárou Basikovou. V soukromí se svou ženou vychovávají 4 děti.

Skrznaskrz

Instru-mentálně zaostalá a rytmicky labilní kapela. Nic od nás nečekejte a my Vás za to odměníme:-)

Říkají o sobě: "Nejsme ničím zajímavý ani originální a možná právě proto jsme v záplavě těch zajímavých a originálních kapel zajímavý a originální." Jednoduchá rovnice. :-)

Libor Hořejší

Jsem hudebník, hudba je mou velkou vášní, takže občas neváhám vyjet do zahraničí a zahrát si s muzikanty od takových hvězd jako Bon Jovi, Mick Jagger aj. /viz příloha/., s tím, že  absolvuji v  zahraničí kurzy u nejlepších umělců v oboru /Basscamp/, také píšu i články do hudebních časopisů

http://www.music-store.cz/clanky/warwick-bass-camp-2012
http://www.music-store.cz/novinky/ohlednuti-za-vokalnim-workshopem-vincenta-djon-peretta-vinx

 hraji v několika kapelách, učím hře na kytaru a baskytaru, zúčastnil jsem se školení muzikoterapie a práce s dětmi, provádím  také velmi aktivně speciální program pro mateřské školy, který je u dětí velmi oblíbený... Jsem příležitostný herec, vedu kroužky s dětmi, takže mám bohaté zkušenosti a vím, co dnes mladí preferují.

 

Majka Staňková

Spoluzakladatelka Světového dne těhotenství. Již řadu let připravuje páry na jejich roli nových rodičů a provází je těhotenstvím, porodem i rodičovstvím. Je zakladatelkou Centra pro těhotné a rodinu Majka v Brně, Sdružené školy, projektů prvního on-line předporodního kurzu v ČR a SR - PorodBezObav.cz a projektu PorodPoCesku.cz. Nejvíc si však užívá roli maminky. Se svým mužem mají 3 syny.

Michal Staněk

Zakladatel projektu Světového dne těhotenství. Právě Michal Staněk si všimnul, že těhotenství, na rozdíl od jiných někdy až kuriozit a hloupostí, nemá vlastní významný den. Jeho nápad byl takovýto den založit a i díky němu jej od roku 2015 skutečně slavíme. V soukromém životě se těší ze svých tří synů.

Michaela Drábková

"Říkají o ní, že je překladatelkou psí řeči. Vztahu mezi člověkem a psem rozumí na hlubší než viditelné úrovni. V rodině se psem pomáhá zjednodušovat vzájemné soužití s čtyřnohým miláčkem či odstraňovat příčiny nedorozumění. Provádí partnery ke zlepšení komunikace. Dětem pomáhá pochopit jedinečné propojení s přírodou a zvířaty odkrytím tajemství komunikace se psy."

Máte-li zájem se dozvědět více nebo máte otázku ke konzultaci, Michaela s vámi ráda bude sdílet její více než 17leté zkušenosti. Krásný dárek, knížku Znaková řeč pro psy, si můžete odnést ihned z naší akce. Více najdete na www.cloudless-life.com.

Aneta Procházková

Historicky první Těhotná viceMISS ČR 2017.
Bude to právě ona, kdo slavnostně pokřtí společně s kmotrou letošního ročníku těhotné bříško při zahájení naší oslavy Světového dne těhotenství 7.5. Doma již pečuje o své dvě děti. Kromě mateřských radostí se věnuje také vedení tanečních lekcí pro děti.

Alena Klečková

lektorka cvičení s dětmi v šátku a nosítku dle Anny Kohutové, poporodní dula, zakladatelka organizace zaměřující se na pomoc rodičům samoživitelům a rodičům v náročných životních situacích. Připravila taneční choreografie, které si můžete přijít zatančit, ať už s dětmi na srdci nebo i bez :), v rámci našeho festivalu. Před vystoupením si můžete nechat zkontrolovat zda nemáte rozestup břišních svalů nebo se poradit ohledně pánevního dna. Cvičení s dětmi v šátku vede v průběhu celého roku v  Centru Majka.

Kateřina Jandová

Maminka tří synů a průvodkyně šestinedělím, která s radostí podporuje ženy v jejich nové mateřské roli a pomáhá jim co nejlépe projít tímto zásadním obdobím mezi těhotenstvím a novým životem. V rámci Světového dne těhotenství se s ní můžete potkat na stánku České asociace dul nebo na některých přednáškách ve workshopovém stanu.

Oldřich Janda

Olda je zkušený tatínek tří synů a je jeden z těch mužů, kteří mají opravdu co předávat. V letošním ročníku Dne těhotenství provede muže změnami, které je čekají a ukáže těhotenství, porod a šestinedělí z perspektivy muže-otce. Na tatínky se totiž někdy zapomíná. Nestačí jen tušit, co se od nich očekává, ale je dobré vědět a sdílet, jak se věci mají a co skutečně funguje. A zkušenosti trojnásobného tatínka, který mj. natočil on-line kurz Táta bez obav, se vždy hodí.

Šárka Morávková

Šárka ve třech letech úplně přišla o zrak, ale snažila se žít tak, jako vidící lidé. V mládí se věnovala sportu, hudbě, vystudovala vysokou školu. Od malička ji zajímaly vůně, proto se začala věnovat aromaterapii, tu propojila s jemnou dotykovou metodou kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace, které se nyní věnuje. Je maminkou dvou dětí a píše blog, kde přibližuje svůj život nevidomé ženy a matky. http://www.uvolnenidotekem.cz/

Partneři

Den těhotenství
Jana Klaclová - +420 774 115 319
E-mail: info@dentehotenstvi.cz

Přihlašte se k odběru novinek o akci: