Tváře 7. května 2018 v parku Olympia

Vlasta Korec

Vlasta je moderátorem pražského Rádia Impuls a TV Prima. 
Narodil se v Třebíči. Vystudoval ostravskou konzervatoř a později brněnskou JAMU, ateliér muzikálového herectví. 
Kromě moderování v rádiu a televizi dnes také účinkuje v HDK v inscenacích Anděl s ďáblem v těle, Klec bláznů a Viktor - Viktorie.
Jeho velkou vášní jsou terénní auta.
Je to dvojnásobný tatínek dcerky Magdalenky a syna Vlastimila.podporuje nás Pavel Liška

Jeho hlas a pozvánku na festival můžete slyšet v upoutávce v rádiích. Jsme rádi, že podporuje náš Světový den těhotenství a tím i humanizaci našeho porodnictví. I když na našem festivalu nebude osobně, netají se i se svou ženou Bárou Polákovou kladným vztahem k přirozenému přístupu k těhotenství a porodu. Moc mu děkujeme za jeho vyslovenou podporu.

Václav Lebeda alias VOXEL

Zpěvák a multiinstrumentalista. Účastnil se soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde jak sám říká, naštěstí neuspěl. Přelomem jeho kariéry byl hit „V síti“, jež otextoval Xindl X. V roce 2013 se stal na hudebních cenách Očka objevem roku a v roce 2014 Hvězdou internetu v anketě Český Slavík Mattoni. V současnosti se věnuje vlastní tvorbě. Se svou ženou Marii vychovávají dva syny. 

 

Buty

Buty je česká funky-jazz-rocková populární hudební skupina, původně z Ostravy, která vznikla v roce 1986 ze skupin U238 a B komplex. Zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. V roce 2007 získala skupina Českého lva za nejlepší hudbu. Jejich hity Nad stádem koní, Mám jednu ruku dlouhou nebo František znají snad všichni a my se těšíme, až si na festivalu všichni společně zazpíváme....

The Tap Tap

Nevšední kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Jsme moc rádi, že jsou součástí našeho festivalu.

Modrý cimbal a kapela

Zpěvák a cimbalista Roman Veverka, autor hudby, písní a aranží ve své interpretaci přináší osobité spojení lidského hlasu a cimbálu. Jeho pěvecký projev spolu s novým způsobem snímání zvuku cimbálu odhaluje další možnosti tohoto kouzelného nástroje. Známé je jeho hudební spojení s Bárou Basikovou. V soukromí se svou ženou vychovávají 4 děti.

Skrznaskrz

Instru-mentálně zaostalá a rytmicky labilní kapela. Nic od nás nečekejte a my Vás za to odměníme:-)

Říkají o sobě: "Nejsme ničím zajímavý ani originální a možná právě proto jsme v záplavě těch zajímavých a originálních kapel zajímavý a originální." Jednoduchá rovnice. :-)

Niki Lárová

Vždy usměvavá!:-) Zkušená dětská animátorka, která jezdí po celé české republice.
Moderuje, hraje divadlo a hlavně baví všechny, kteří se chtějí bavit.
Má nejlepšího kamaráda prasátko Cecila, kterého nám představí během Dětské show.
Budeme tancovat, soutěžit a především se BAVIT.

Majka Staňková

Spoluzakladatelka Světového dne těhotenství. Již řadu let připravuje páry na jejich roli nových rodičů a provází je těhotenstvím, porodem i rodičovstvím. Je zakladatelkou Centra pro těhotné a rodinu Majka v Brně, Sdružené školy, projektů prvního on-line předporodního kurzu v ČR a SR - PorodBezObav.cz a projektu PorodPoCesku.cz. Nejvíc si však užívá roli maminky. Se svým mužem mají 3 syny.

Michal Staněk

Zakladatel projektu Světového dne těhotenství. Právě Michal Staněk si všimnul, že těhotenství, na rozdíl od jiných někdy až kuriozit a hloupostí, nemá vlastní významný den. Jeho nápad byl takovýto den založit a i díky němu jej od roku 2015 skutečně slavíme. V soukromém životě se těší ze svých tří synů.

Michaela Drábková

"Říkají o ní, že je překladatelkou psí řeči. Vztahu mezi člověkem a psem rozumí na hlubší než viditelné úrovni. V rodině se psem pomáhá zjednodušovat vzájemné soužití s čtyřnohým miláčkem či odstraňovat příčiny nedorozumění. Provádí partnery ke zlepšení komunikace. Dětem pomáhá pochopit jedinečné propojení s přírodou a zvířaty odkrytím tajemství komunikace se psy."

Máte-li zájem se dozvědět více nebo máte otázku ke konzultaci, Michaela s vámi ráda bude sdílet její více než 17leté zkušenosti. Krásný dárek, knížku Znaková řeč pro psy, si můžete odnést ihned z naší akce. Více najdete na www.cloudless-life.com.

Aneta Procházková

Historicky první Těhotná viceMISS ČR 2017.
Bude to právě ona, kdo slavnostně pokřtí společně s kmotrou letošního ročníku těhotné bříško při zahájení naší oslavy Světového dne těhotenství 7.5. Doma již pečuje o své dvě děti. Kromě mateřských radostí se věnuje také vedení tanečních lekcí pro děti.

Šimon Klacl

vás provede nedělním odpolednem jako moderátor. Tento nadějný nástupce nové herecké generace je dětskou hvězdou muzikálu Děti ráje v roli "malý Čusbus". V dětských hereckých rolích jej můžete vidět také ve dvou inscenacích v brněnském HaDivadle.

Alena Klečková

lektorka cvičení s dětmi v šátku a nosítku dle Anny Kohutové, poporodní dula, zakladatelka organizace zaměřující se na pomoc rodičům samoživitelům a rodičům v náročných životních situacích. Připravila taneční choreografie, které si můžete přijít zatančit, ať už s dětmi na srdci nebo i bez :), v rámci našeho festivalu. Před vystoupením si můžete nechat zkontrolovat zda nemáte rozestup břišních svalů nebo se poradit ohledně pánevního dna. Cvičení s dětmi v šátku vede v průběhu celého roku v  Centru Majka.

Kateřina Jandová

Maminka tří synů a průvodkyně šestinedělím, která s radostí podporuje ženy v jejich nové mateřské roli a pomáhá jim co nejlépe projít tímto zásadním obdobím mezi těhotenstvím a novým životem. V současné době také připravuje ženské kruhy pro těhotné. V rámci Světového dne těhotenství se s ní můžete potkat na stánku České asociace dul nebo na některých přednáškách ve workshopovém stanu.

Oldřich Janda

Olda je zkušený tatínek tří synů a je jeden z těch mužů, kteří mají opravdu co předávat. V letošním ročníku Dne těhotenství provede muže změnami, které je čekají a ukáže těhotenství, porod a šestinedělí z perspektivy muže-otce. Na tatínky se totiž někdy zapomíná. Nestačí jen tušit, co se od nich očekává, ale je dobré vědět a sdílet, jak se věci mají a co skutečně funguje. A zkušenosti trojnásobného tatínka, který mj. natočil on-line kurz Táta bez obav, se vždy hodí.

Martina Švarcová

Porodní asistentka, maminka dvou dětí a lektorka cvičení pro těhotné, která vede báječné ženské kruhy. Po celý rok působí v Centru Majka na Hybešové 14 v Brně jako lektorka cvičení pro těhotné a cvičení po porodu. V rámci našeho dne těhotenství můžete vyzkoušet právě třeba jednu lekci jejího cvičení po těhotná, anebo využít jejího poradenství v rámci našeho stánku porodních asistentek.

Leona Koledová

Lektorka masáží miminek Mezinárodní asociace IAIM a ženských kruhů, masérka s vášní pro vůně a přírodní kosmetiku.. Maminka 8-mi měsíční lotosové holčičky a propagátorka vědomého doteku miminkům a těhotným ženám. V rámci dne těhotenství můžete navštívit voňavý workshop Doteková lázeň a aromaterapie pro těhotné a povídání o dotecích miminkům. Odkaz na fb Masáže miminek Zázrak milujícho doteku https://www.facebook.com/zazrakmilujicihodoteku.cz/

 

Partneři

Den těhotenství
Jana Klaclová - +420 774 115 319
E-mail: info@dentehotenstvi.cz

Přihlašte se k odběru novinek o akci: