Přijďte vyzkoušet jízdu v Tesle S P85D a pokochat se nejnovější Teslou X !

Máme pro Vás skvělou zprávu!

Na Festivalu těhotenství a rodiny 7.5.2018 v Brně se budete moci nejen pokochat nejnovější Teslou X! ale také vyzkoušet jízdu v Tesle S P85D!!
V „TÉ“ Tesle, se kterou Jiří Vlk objel svět v rekordním čase 80 dní ( Ginnessův rekord ).
Tesla S je nejlepší elektrické auto dneška, nejrychlejší model má výkon 700 koní a jezdí jako moderní sporťák. Tesla S a Tesla X mají ohromující zrychlení z nuly na 100 km/h za 3,2 sekundy a je rychlejší než sporťák Porsche Carrera S!

Umí ujet na jedno nabití až 450 km!
Firma Green Victory Capital zde vystaví také Teslu Roadster, kterou 6. února vyslal geniální byznysman, vizionář a filantrop Elon Musk na oběžnou dráhu v kosmu!

Počet elektromobilů na českých silnicích každoročně roste, za posledních 5 let více než patnáctinásobně. Hlavní výhody těchto aut jsou především ekologické. Výroba elektrické energie je mnohem méně náročná a také mnohem šetrnější než výroba fosilních paliv.
Také emise elektrovozů jsou to, co z nich dělá jeden z nejekologičtějších dopravních prostředků. Jedná-li se o čistý elektromotor, tedy není-li to tzv. hybrid, jezdí zcela bez emisí. Typ motoru zajišťuje navíc mnohonásobně nižší hlučnost, než jakou vykazují spalovací nebo vstřikovací motory. I majitelé elektroaut uspoří. A to nejen za paliva, ale také třeba za servis – elektromotor je výrazně jednodušší než u klasických fosilních aut a v podstatě na něm není nic, co by se mělo pokazit.

Jestli si myslíte, že takové auto není autem pro rodinu – lehce Vás vyvedeme z omyluJ
Elektroauto lze ale stejně jako jiné vozy pořídit na úvěr nebo operativní leasing.
Spotřebitel za auto zaplatí vyšší splátky, bude mít ale u elektromobilu nižší provozní náklady.
A tak ani vysoká cena zjevně nemusí být překážkou pro jeho koupi.
Tesla X je dokonce 7mi místné auto! U jiné Tesly jsou dokonce 2 luxusní dětské sedačky vzadu v kufru navíc.

Máte jedinečnou možnost se s těmito auty blíže seznámit díky Green Victory Capital a jeho parku exclusivních elektromobilů!

Partneři