Na letošním Festivalu těhotenství a rodiny 5.5.2019 se můžete těšit na:

 

Tomáš Klus

Tomáše Kluse není potřeba dlouze představovat. Je to jedna z nejvýraznějších tváří české hudební scény. Je také herec, skladatel, textař a zlatý slavík. V soukromém životě je to však také tatínek 3 dětiček. Jsme rádi, že po dvou letech přijde opět podpořit náš festival těhotenství a rodiny. Moc se na něj a jeho vystoupení těšíme :-)

Ondřej Ruml

Zpěvák, herec, držitel ocenění Zpěvák roku v hudební anketě Žebřík. Hrál hlavní role v muzikálech – Johanka z Arku, Quasimodo, Hamlet, ad. V současnosti je možno jej vidět na prknech Divadla pod Palmovkou. Zúčastnil se mnoha významných koncertních událostí a v roce 2017 také třetí řady televizní show Tvoje tvář má známý hlas. V soukromém životě zastává nejdůležitější roli - roli tatínka :-)

Dušan Vitázek

Herec, zpětávk, člen souboru Městského divadla Brno, kde hrál v řadě představení. Za své výkony na jevišti získal dvě ceny Thálie. Věnuje se však i vlastní tvorbě. Je autorem sólového alba a tatínek dvou dcerušek. Znát jej můžete i jako toho borce, co vyrobil kolo a doběhl s ním z Lednice až do Brna. Dali byste to také? 

Roman Vojtek

český herec, zpěvák, tanečník a moderátor. Mohli jste ho vidět na scéně Městského divadla Brno, v Hudebním divadle Karlín i v Divadle Hybernia. Znát jej však můžete i jako vítěze prvního ročníku show StarDance, jako účastníka show Tvoje tvář má znýmý hlas nebo jako představitele mnoha známých rolí v seriálech Vyprávěj, Ulice nebo Modrý kód. I jeho nejhlavnější role je role tatínka svých dvou dětí.

Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Vystudovala farmacii a dietologii, využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Věnuje se poradenství, osvětě, publikační i přednáškové činnosti. Napsala bestseller Velmi osobní kniha o zdraví a založila Globopol coby 1. český think-tank zaměřený na otázky zdraví a výživy. Je maminka 3 děti a žije v Praze.

Jana Doleželová

Vítězka soutěže Miss ČR 2004. Na světové soutěži Miss World 2004 byla vybrána mezi TOP 15 nejkrásnějších dívek. Na soutěži v Malajzii získala titul Miss Perfect body, Miss Eyewear beauty a také hlavní titul Miss Tourism Cosmopolitan International. V soukromém životě získala titul doktor farmacie a je maminkou jedné dcerky. Na festivalu usedne do poroty soutěže Těhotná MISS ČR 2019 jako její hlavní předsedkyně. 

Ivana Odehnalová - víla dětské fantazie

Herečka a zpěvačka, která v angažmá Městského divadla v Brně stvárnila řadu rolí. Po tom, co se stala maminkou dvou holčiček se začala věnovat dětské tvorbě. Vytvořila unikátní pohybově-vzdělávací projekt, u kterého si děti SPOLEČNĚ se svými rodiči zatančí, zazpívají, zacvičí, něco nového se také dozvědí a naučí. Celým projektem vás provází jako víla Fantigo – Malířka dětské fantazie.

Veronika Plachá

Reportérka televize Prima, pravděpodobně ji ale znáte ještě pod příjmením Klapačová, pod kterým nás v hlavních zprávách informovala o tom, co se děje na Vysočině nebo v Jihomoravském kraji. Nyní je na druhé mateřské dovolené a těší se ze svých dvou dcer. Podle ní jsou děti to nejhezčí, co nás v životě může potkat, ale jejich výchova a péče o ně je pořádná dřina. Po nočních výjezdech kvůli nátáčení se jí ale rozhodně nestýská

Majka Staňková

Spoluzakladatelka Světového dne těhotenství. Již řadu let připravuje páry na jejich roli nových rodičů a provází je těhotenstvím, porodem i rodičovstvím. Je zakladatelkou Centra pro těhotné a rodinu Majka v Brně, Sdružené školy, projektů prvního on-line předporodního kurzu v ČR a SR - PorodBezObav.cz a projektu PorodPoCesku.cz. Nejvíc si však užívá roli maminky. Se svým mužem mají 3 syny.

Michal Staněk

Zakladatel projektu Světového dne těhotenství. Právě Michal Staněk si všimnul, že těhotenství, na rozdíl od jiných někdy až kuriozit a hloupostí, nemá vlastní významný den. Jeho nápad byl takovýto den založit a i díky němu jej od roku 2015 skutečně slavíme. V soukromém životě se těší ze svých tří synů.

Petr Hladík

Český politik, místopředseda KDU-ČSL, první náměstek primátorky města Brna, kde má na starosti oblast školství, prorodinné politiky, bytů a zdravotnictví. Petr Hladík již delší dobu vede dialog o možnosti založení prvního porodního domu v  Brně a snaha o podporu rodin je mu vlastní. V soukromém životě je manžel a tatínek 4 dětí. Děkujeme Petru Hladíkovi za převzetí záštity nad naší besedou. 

Lukáš Fiala

spolumajitel společnosti Baby Direkt, výhradní distributor nejbezpečnějších autosedaček Britax Römer do České a Slovenské republiky. Od roku 2006 se také věnuje vývoji nové značky Zopa, které všechny produkty vznikají ve spolupráci s českými rodiči. Lukáš bude porotcem Těhotné Miss 2019 a setkat se s ním můžete také na stánku Brotax Römer/Fun Baby

Tatiana Štrbíková

Tatiana je především maminkou dvou krásných dětiček. Kromě toho se jí také povedlo vyhrát titul 2. Vicemiss a MISS Sympatie v soutěži Těhotná MISS ČR 2018. V letošním ročníku soutěže usedne mezi členy poroty, kde může využít své zkušenosti ze soutěže. 

Niki Lárová

Vždy usměvavá!:-) Zkušená dětská animátorka, která jezdí po celé ČR a SR, potkávat jste ji mohli jako Niki v nedělníčku pravidelně např. v obchdoních domech v brně nebo Olomouci. 
Moderuje, hraje divadlo a hlavně baví všechny, kteří se chtějí bavit. 
Má nejlepšího kamaráda prasátko Cecila, kterého nám představí během Dětské show. 
Budeme tancovat, hrát si a soutěžit. 
 

Kristýna Beránková

Maminka tří dětí, dula České asociace dul, lektorka předporodní přípravy metodou HypnoPorod. Doprovázení žen v období kolem porodu se věnuje od roku 2011 a byly to právě krásné porody jejích klientek, které ji přivedly k rozhodnutí stát se lektorkou této metody a předávat ji dalším ženám a párům. O tom, jak prožít hypnoporod se však s námi podělí především ženy, které doprovodila. : ) Přijďte se na její workshop dovědět více. 

Terezie Roubalová

Studentka kurzu pro poporodní duly u České asociace dul. Sama porodila tři děti a prošla třikrát šestinedělím. Věnuje se péči o ženu v šestinedělí tak, aby se po porodu zotavila, odpočinula si, sžila se s miminkem i se svou novou životní rolí. Šestinedělí může být pro ženu zdrojem zdraví, síly a energie, které se pak promítnou do harmonie celé nové rodiny. Víc vám o všem povykládá na workshopu v rámci našeho festivalu. 

Alena Klečková

lektorka cvičení s dětmi v šátku a nosítku dle Anny Kohutové, poporodní dula, zakladatelka organizace zaměřující se na pomoc rodičům samoživitelům a rodičům v náročných životních situacích. Na našem festivalu vám popovídá o rozestupu břišních svalů nebo vám poradit ohledně pánevního dna. Cvičení s dětmi v šátku vede v průběhu celého roku v  Centru Majka.

Kateřina Jandová

Maminka tří synů a průvodkyně šestinedělím, která s radostí podporuje ženy v jejich nové mateřské roli a pomáhá jim co nejlépe projít tímto zásadním obdobím mezi těhotenstvím a novým životem. V rámci Světového dne těhotenství se s ní můžete potkat na stánku České asociace dul nebo na některých přednáškách ve workshopovém stanu.

Oldřich Janda

Olda je zkušený tatínek tří synů a je jeden z těch mužů, kteří mají opravdu co předávat. V letošním ročníku Dne těhotenství provede muže změnami, které je čekají a ukáže těhotenství, porod a šestinedělí z perspektivy muže-otce. Na tatínky se totiž někdy zapomíná. Nestačí jen tušit, co se od nich očekává, ale je dobré vědět a sdílet, jak se věci mají a co skutečně funguje. A zkušenosti trojnásobného tatínka, který mj. natočil on-line kurz Táta bez obav, se vždy hodí.

Partneři